• 65020, Україна, м. Одеса, ул. Дегтярна, 12

Ігри, розваги, спорт

 

Анімація – animation – розважальні програми в готелях, які проводяться професійними "масовиками-витівниками". Зазвичай це ігри на свіжому повітрі, спортивні заходи, жартівливі змагання, уроки танців та ін. Анімація буває денна та вечірня, доросла та дитяча. Проводиться кількома мовами, у великих готелях є анімація російською мовою.

Бочча (іноді бочче) – boccia – гра, що зародилася ще в Стародавній Греції. В даний час в неї грають від 2 до 6 гравців, які діляться на 2 команди. У кожної – свій колір м'ячів. Білий називається метою і укладається біля краю поля. Гравець будь-яким доступним йому способом намагається кинути важку шкіряну кулю так, щоб вона ближче лягла до мети. І так до останнього кидка. Після цього підраховуються окуляри. Виграє та команда, яка більше згрупує своїх метальних знарядь біля мети. На боччу схожі також французький петанк та англійський лаун-боулінг.

Дартс, дротики - darts - гра на влучність, у якій потрібно метати короткі оперені дротики на ціль на стіні.

Сквош – squash – близький родич тенісу, тільки замість сітки – глуха стіна. Два гравці по черзі відбивають ракетками м'яч у стіну, намагаючись, щоб суперник не міг парирувати удар.

Снукер - snooker - різновид гри на більярді (як і пул і "піраміда").

Квадроцикл - quad bike - невеликий чотириколісний мотоцикл підвищеної прохідності та стійкості. Використовується для спорту та відпочинку. Інші назви: ATV (All Terrain Vehicle, транспортний засіб для їзди бездоріжжям), мотовсюдихід, міні-всюдихід.

"Банан" - banana - катання на великому надувному човні у формі банана, прив'язаного до катера. Учасники катання сідають на "банан" верхи.

"Гамбургер" – hamburger – катання на великому надувному колесі, прив'язаному до катера.

Снорклінг (сноркелінг) - snorkeling - підводне плавання з маскою і трубкою.

Дайвінг – diving – занурення з аквалангом. "Меккою" дайверів вважається Єгипет, Червоне море, що рясніє коралами і рідкісними видами риб.

Рафтинг - rafting - сплав по річках, вид активного відпочинку та екстремальний вид спорту. Незважаючи на те, що термін походить від англ. raft - пліт, рафтинг часто називається сплав на байдарках, каное, катамаранах, надувних гумових човнах.

Каяк - kayak - те ж, що і байдарка: вузький легкий і маневрений спортивний човен, закритий зверху, з дволопатевим (двостороннім) веслом. Спортивні каяки вміщують до 4 веслярів, а каяки для відпочинку та туризму – як правило, одного чи двох, рідко трьох. Часто каяком називається одномісний цільний човен, а байдаркою - двомісний, збірний, на каркасі з дерева та металу, обтягнутий водонепроникним матеріалом.

Каное - canoe - вузький і легкий спортивний човен; від каяка відрізняється тим, що не закрита зверху, і веслування здійснюється веслом з однією лопатою поперемінно з правого і лівого борту.

Аквааеробіка – aquagym – виконання різних вправ у воді під музику з елементами плавання, гімнастики, розтяжки та силових вправ. Так як вода в 700 разів щільніша за повітря, навантаження на м'язи виходить вище, ніж при звичайній аеробіці; крім того, температура води в басейні нижча, що дозволяє спалювати більше калорій. Аквааеробіка стимулює циркуляцію дахів та лімфи, зміцнює дихальну систему, активізує обмін речовин.

Тайський бокс (тай-бо) – вид національного бойового мистецтва Таїланду, що включає енергійні удари ногами та руками. Елементи тай-бо ефективно використовуються у фітнесі, дозволяючи спалювати калорії та тренувати м'язи ніг, рук, грудей, плечового пояса, стегон.

Пілатес – pilates – гімнастика, розроблена доктором Й. Пілатесом. Включає в себе елементи йоги, східних бойових мистецтв, медитації, розтяжку, вправи на гнучкість, рівновагу та ін. Навантаження спрямоване насамперед на глибоко розташовані, невеликі, слабкі групи м'язів. Пілатес підходить для початківців, людей з надмірною вагою, для тих, хто переніс травми опорно-рухового апарату.