• 65020, Україна, м. Одеса, ул. Дегтярна, 12

Автобусні тури по Європі

Автобусні тури по Європі

Вас чекають Чехія, Словаччина, Угорщина, Хорватія, Греція, Болгарія, Румунія, Польща, Україна.

Тури
No results found.
Великий вибір турів

Еlephant Travel пропонує тури на будь-який смак: атобусние, екскурсійні, комбіновані, гірськолижні, корпоративні, круїзи.

Доступні ціни

Серед пропозицій Еlephant Travel безліч акцій, які допоможуть зробити ваш відпочинок найбільш вигідним. Це і сезонні акції, і спеціальні пропозиції від готелів-партнерів.

Відпочинок для всіх

Сім'ї з дітьми різного віку, туристи старшого покоління, молодіжні компанії, закохані пари і поодинокі мандрівники - для всіх категорій ми запропонуємо якісний і цікавий відпочинок.

Надійно

У Еlephant Travel працюють професіонали з багаторічним досвідом. Наші фахівці підберуть тур з урахуванням усіх ваших побажань, оформлять документи і порекомендують, чим зайнятися в країні відпочинку.

Європа: автобусні тури від Elephant Travel

Європа, автобусні тури - це відмінна можливість відвідати відразу кілька міст, часто в різних державах, за короткий час і навіть на свята, наприклад новорічні тури з Одеси. Для початку просто уявіть цю картину: ви на сучасному комфортабельному автобусі з ще десятком таких же мандрівників, відправляєтеся в інші країни, зупиняєтеся в самих яскравих і цікавих містах, відвідуєте численні відомі пам'ятки, музеї, виставки, галереї, фестивалі. Ви можете вибрати тур без нічних переїздів, тобто будете зупинятися на ніч в комфортних готелях, де вас буде чекати смачна їжа і зручний номер. Ну а з настанням нового дня - в нову подорож.

Автобусні тури з Одеси

Автобусні тури по Європі з Одеси - це відмінна можливість для одеситів і гостей міста урізноманітнити свій відпочинок. Вас чекають Чехія, Словаччина, Угорщина, Хорватія, Греція, Болгарія, Румунія, Польща, Україна. Відвідавши країни східної і південно-східної Європи, можна продовжити знайомство з державами центральної і західної частини континенту - Італією, Францією, Іспанією, Бельгія, Голландією, Німеччиною, Швейцарією, Австрією. Не забудьте про казковий світ країн Скандинавського півострова - Норвегія, Швеція, Фінляндія. Вони завжди притягували своєю таємничістю і чарівністю. І як приємно буде за 4-5 днів відвідати відразу кілька з них.

Автобусні тури з Одеси можуть бути самими різними, і турфірми в Одесі допоможуть вам підібрати найбільш цікавий і запам'ятовується саме для вас. Найчастіше все відбувається наступним чином: ви на автобусі відправляєтеся в дорогу, і в перший же день туру ви можете опинитися на захоплюючій екскурсії. Автобусні тури по Європі пропонують нічліг як в дорозі, так і в готелі. На наступний день ви потрапляєте на іншу оглядову екскурсію в іншому місті, і так триває до закінчення туру. Так, втома буде, але це буде приємна втома від численних екскурсій, походів і знайомств з новими містами.

Кращі автобусні тури по Європі - Elephant Travel

Відгуки