• 65020, Україна, м. Одеса, ул. Дегтярна, 12

Процедури здоров'я

Бальнеотерапія (спа-терапія) - balneotherapy - терапія за допомогою води: гарячі, холодні, грязьові або мінеральні ванни, ванни з ароматичними маслами та травами, душі, джакузі, різні види гідромасажу для релаксації, стимуляції, схуднення, лікування та ін. бальнеотерапія все частіше застосовується не тільки для ванн, але і для інших видів терапії водою, наприклад, прийняття всередину на мінеральних джерелах.

Таласотерапія - thalassotherapy - підвид бальнеотерапії, терапія з використанням морської води і водоростей (від грецького thalassos - море). Це можуть бути ванни з морською водою або мулом, обгортання з морськими водоростями (algae), інгаляції парами морської води та ін.

СПА-центр - SPA-center (зустрічається spa, SpA, Spa) - медико-косметологічний центр, в якому проводиться бальнеотерапія (процедури з використанням води), а також інші косметичні та лікувальні процедури (догляд за шкірою обличчя та тіла, масаж, депіляція) , маски, обгортання та ін.). Від назви бельгійського міста-курорту Спа, уславленого своїми гарячими мінеральними джерелами. SPA можна розшифрувати, як скорочення від латинських фраз Salus Per Aquam або Sanitas Per Aquam - здоров'я через воду. У багатьох готелях є спа-центри, що пропонують широкий спектр послуг.

Шиацу (шиатцу, шиатсу) – shiatsu – японський метод масажу, натискання пальцями або долонею на певні ділянки тіла.

Абіанга - abhyanga - також називається аюрведичний масаж: метод масажу, заснований на традиціях "Аюрведи" - давньоіндійського трактату про підтримку здоров'я, розробленого понад 5 тисяч років тому. Масаж "абіанга" проводиться зазвичай двома масажистами, з використанням певних олій та трав, і служить для підтримки гармонії між тілом та духом людини.

Тайський масаж – thai massage – традиційний масаж Таїланду. Тайською називається nuat phaen boran. Особливість цього в тому, що масажист активно використовує як свої руки, але й передпліччя, лікті, ступні - наприклад, ходить спиною пацієнта.

Ліфтинг – lifting – косметична, масажна або хірургічна процедура підтяжки шкіри (в основному на обличчі), для позбавлення від зморшок, обвисання.

Пілінг – peeling – процедура відлущування відмерлих клітин з поверхні шкіри. Робить шкіру гладкою, рівною та блискучою. Для пілінгу використовуються тверді частинки (піску, солі, шкаралупи горіхів та ін.), а також препарати із фруктовими кислотами.

Лімфодренаж - процедура корекції фігури та лікування целюліту, що активізує обмін речовин у жирових клітинах шкіри. Лімфодренаж дозволяє зняти втому, сприяє розслабленню м'язів, підвищенню еластичності шкіри, покращенню кольору обличчя, усуненню набряків та розгладжуванню зморшок. Терапевт впливає на лімфатичну систему повільними та регулярними рухами по всьому тілу. Кругові рухи чергуються з глибоким тиском. Процедура викликає відтік надлишкової рідини та токсинів по лімфатичних судинах.

Хаммам (хамам) – hamam – турецька лазня. Типовий хаммам складається з трьох приміщень - теплої кімнати, з якої гість починає відвідування лазні, гарячої (парної) та холодної.